facebook twitter Google Plus
Çocuklar Duymasın 20. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çocuklar Duymasın 20. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Yıllar önce ekranların sevilen ve fenomen dizisi haline gelen Çocuklar Duymasın 2017 sezonunda yeni oyuncu kadrosu ve hikayesiyle izleyici karşısına çıkıyor. Çocuklar Duymasın 20. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde izleyebilirsiniz. Mahkeme kararı sonucunda bir ay boyunca aynı evde yaşamak zorunda kalan Haluk ve Meltem'i zorlu zamanlar beklemektedir. Haluk'un başka kadınla ilişki yaşadığını düşünen Meltem bir an olsun aynı evde kalmamak için bazı çözümler üretir. 


Çocuklar Duymasın dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çocuklar Duymasın 20. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çocuklar Duymasın dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Çocuklar Duymasın 20. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Çocuklar Duymasın 20. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çocuklar Duymasın 20. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Çocuklar Duymasın 20. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çocuklar Duymasın 20. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çocuklar Duymasın 20. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Çocuklar Duymasın 20. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Çocuklar Duymasın 20. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Çocuklar Duymasın 20. Bölüm 2. Fragmanı özeti