facebook twitter Google Plus
Çocuklar Duymasın 29. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çocuklar Duymasın 29. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Yıllar önce ekranların sevilen ve fenomen dizisi haline gelen Çocuklar Duymasın 2018 sezonunda yeni oyuncu kadrosu ve hikayesiyle izleyici karşısına çıkıyor. Çocuklar Duymasın 29. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde izleyebilirsiniz. Mahkeme kararı sonucunda bir ay boyunca aynı evde yaşamak zorunda kalan Haluk ve Meltem'i zorlu zamanlar beklemektedir. Haluk'un başka kadınla ilişki yaşadığını düşünen Meltem bir an olsun aynı evde kalmamak için bazı çözümler üretir. 


Çocuklar Duymasın dizisi her Çarşamba - 20.00 saatinde Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Çocuklar Duymasın 29. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Çocuklar Duymasın dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Çocuklar Duymasın 29. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Çocuklar Duymasın 29. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çocuklar Duymasın 29. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Çocuklar Duymasın 29. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Çocuklar Duymasın 29. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Çocuklar Duymasın 29. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Çocuklar Duymasın 29. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Çocuklar Duymasın 29. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Çocuklar Duymasın 29. Bölüm 2. Fragmanı özeti