Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Çocuklar Duymasın Fragman

<< 9 10 1112 13 >>

Çocuklar Duymasın 77. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Komedi
Yönetmen: Bora Tekay
Senaryo: Birol Güven
Kanal ve Yayın Günü: Kanal D - Perşembe - 20.00
Çocuklar Duymasın Oyuncuları:
Çocuklar Duymasın Konusu:
Yorum Yap

Çocuklar Duymasın dizisine 36 Yorum Yapıldı
 1. mehmet çm: alperen khamıs ı çok seviyorum canım benim
 2. emre: ya birisi şu zeromudur nedir kontrol etsin....selamide light kılıbıkti ama bubkadar soytarıca hareket yapmıyordu
 3. İsimsiz: Yeni havucu hiç sevmedim tutkudan nefret ediyorum ne alaka onu diziye niye koydunuz senaryo çok saçma eve Girmeler çıkmalar kendi eviymis gibi tutkuyu istemiyoruz yeni havucu da bu dizide
 4. İsimsiz: Havuç ta rezalet tutkuda
 5. . ...: çokkk güzel bir dizi
 6. Ayşe: Yeter artık tutku olayı.Ailece izlediğimiz çok eğlenceli bi diziydi taki tutku bölümleri gelene kadar artık tutku olayı bitene kadar izlememe kararı aldık.
 7. hümeyra: kesinlikle keyifle ve ailece izlenecek bir diziyi bu hale niçin getirdiniz? insanların bu konularda hassasiyeti var zaten. entrika dolu gündüz dizileri gibi oldu. hadi getirdiniz iyice bir ders verin öyle çıksın diziden ki insanlar bi rahatlasın.sakın ha pişman olupta iyilik meleğine dönen bir insana çevirmeyin, yaptıklarının cezasını en kötü bir şekilde çeksin ki içimiz soğusun :). kötüler için yaşasın cehennem...
 8. İsimsiz: Tutku veya aLevi gördüğümden.beri psikoloJim bozuldu bı kadını ya def eden veya sızıntı bıtırın
 9. İsimsiz: tutku denen kadının gülüşünden nefret ediyorum bu yüzden diziyi izleyesimiz gelmiyor yeter artık.
 10. İsimsiz: Bıkkınlık.geldi ya ne bu tutku tutku.çıksın diziden.o tutku saati boşa almadı.saatin arkasında dinleyici var galiba.iğrenç kadın.havuç dersen hiç eski havucun yerini tutmuyo.
 11. İsimsiz: Çocuklar duymasını beğenerek izliyorduk iki aydır tutkuda tutku çok sınır bozucu yapıştırınız filme Arda beyin haraketleri çok kötü diziye çeki düzen verilmesi gerek
 12. Ahmet şimşek: Artık yeter birol bey şu tutu alev diziden cıksın ailemle severek izledigim dizi cocuklarımın soruları karşısın da cevap vermekte zorlanıyom cocugum baba böyle kötü kadın annemle sizin aranıza girer mi diyor harbiden bıkkınlık verdi
 13. Seda: Cidden diziyi mahvettiniz bu tutkuyla... izlemiyorummmmmmmm artikk
 14. Alev: Ne olursunuz tutkuyu gönderin artık pkk. Lutfeeennn....
 15. Alis: Tutku da tutku... Tutku da tutku... bıktık artık. Diziden çıksın artık. Emre geri gelmiş iyi oldu. Meltem hamile kalabilir...cok iyi olur aslında...
 16. İsimsiz: Valla artik hersey birbirine girmeye basladi bu tutku cok fena sekilde dizideki tüm diğer olabilcek olaylardan heyecan duyamicamiz hale getirdi seyirciyi artk diziden ayrılma zamanı geldi yapımcılarında bu yorumları ciddiye almasını cidden şiddetle arz ederim !
 17. ecem: lütfen şu duyguyu çıkarın lütfen Hayal Kahraman Özalp geri gelsin duyguyu en iyi o oynuyor.şuanki duygunun ruhsuz oyunculuğu sinir ediyo.Tutkuyuda çıkarın iyce berbatlaşti dizi düzeltinki eski tadı geri gelsin
 18. Üzgün: Tutku tutku tutku yeter artık .Bu diziyide seyretmeme kararı almak üzereyiz...
 19. İsimsiz: Tutkudaki fitne bu diziye yakışmadı gitsin artık iyiler kazansın
 20. Yyy: Yeter artık çok uzadı bu tutku olayı.izleyiciyi hafife almayın.bitirin bu saçmalığı.
 21. İsimsiz: Tutku diziyi hareket lendirdi Boyledevam etsin super.
 22. İsimsiz: Tutkudan sıkıldık gitsin
 23. Alis: Dizide o kadar sacmaladilarki bugünkü bölümün yarısını izleyebildim ancak. Artık izlemicem derken fragmanin sonu umut verdi neyseki. Çünkü coookkk sıktı artik. Birseyin dozunu iyi ayarlamak gerek sıra sıra sacmalikla doluydu. Gec oldu ama biteceğine sevindim.
 24. Gürkan: Tutkunun da tutkusununda tutacağınında aöına basim çıkartın bu tutkuyu filmden huzurumız bozulmasın yeter meltemi haluku üzdüğüz
 25. İsimsiz: Bece tuku gitisin yalan yala n soyleyor gecekler clklsln artlk yani biz seyirciler tutukuyu istemiyorsun sereniz soyleyin tukuyu clklslnartlkt yener nufen yapln bu
 26. İsimsiz: Yeter artık izlemiyecem barıştırın haluk ve meltemi izlemiyecem yoksa sıktı
 27. Deniz: Ya dizi cok kotuye gitmeye basladi. Meltem ya da haluk birbirine yanlış yapmamali tutkunun oyunlarına rağmen. Ya bu kadar kolay mi oluyor bu isler. Yetişkin olarak çok basite indirgendigini düşünüyorum artık. Baydi bence
 28. Alis: Ya artık saçmalıklar diz boyu. Seyirciyi aptal yerine koymak gibi olmuyor mu artık? Bu ne tutkudur Dı yaptıkları ortaya çıkmıyor.mesela dünkü bölümde cayci hüseyin ile arkadaşı zengin olsa ne olurdu sanki. Yani böyle şeyler... lütfen gelecek bölümde düzeltin artık meltemle haluk un arasini. Bir bebis yapsınlar mesela :)
 29. İsimsiz: Şu tutku bitsin gitsin artık
 30. İsimsiz: Halukla meltem bosan masin duygu gitsin istiyorum
 31. Ezgi: Meltemin kesinlikle saçını uzatıp koyu bir renge boyatması gerek.
 32. Deniz: Şu tutku meselesi bir bitse artık... çok uzadı... gına geldi... evde kalması da çok saçma olmus.
 33. Eda: Yaa Haluk ile Meltem çok birbirlerine cok yakisiyorlar... Ama sanki meltem hafif kilo almış gibi... keşke zayiflasa ve saçlarını koyu renge boyatsa super olur. Bir değişim yapsın haluk daha da aşık olsun ona :)
 34. Alev: Ya pınar altuğ ile taner karadağlı neden bir aşk filmi çekmiyor? Bence super olur :)))
 35. Alis: Meltem ile haluk bosansinlar bence.Dizide ozlem olur aşk olur kıskançlık olur HEYECANNN olur :)
 36. Anıl: Dizi cok güzel

Çocuklar Duymasın Dizisi Özet

Çocuklar Duymasın 61. Bölüm Fragmanı Özeti 5 Aralık Çarşamba

Kimin yazdığı belli olmayan bir mektubun kapılarına bırakıldığı tanıtımda evin çeşitli yerlerine bırakılmış olan notlarda büyük bir hazine olduğundan bahsedilmektedir. Büyük bir heyecan ve komik anların yaşandığı Çocuklar Duymasın'da notu kimin yazdığıda merak konusu olmuştur. Hıçkırık tutan ve bir türlü geçmek bilmeyen Haluk'un hıçkırığı komik ve bir birinden eğlenceli anların yaşanmasına neden olur. Havuç'u tehditleriyle susturmayı başaran Arda kaşısında hiç beklemediği Haluk'u bulunca çok şaşırır.

Çocuklar Duymasın Yeni Bölüm Özeti 24 Ekim Çarşamba

Haluk ailesinin etrafından dolanan bu gizemli adamı sonunda yakalar ve kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Diğer yandan Tuna ise bir tek taşın reklam kampanyasını yapmak için Halukların evinde toplanırlar. Reklam kampanyasını yapacağı yüzüğün bir anda ortadan kaybolmasıyla Tuna baygınlık geçirir.

Çocuklar Duymasın Yeni Bölüm Özeti 19 Eylül Çarşamba

Suçlandığı suçlamadan aklanan Havuç'un artık yeni bir işi de olduğunu öğrenmesiyle Simay'ın Babası Rıza, Haluk ile Meltem'i kız istemeye davet eder. Kız isteme hazırlıklarına başlayan Haluk ve Meltem çevrelerindeki herkesin hazırlık yaptıklarından habersizdirler. Yeni bölümde Menemen soğanlı mı yoksa soğansız mı yapılır tartışması yaşanırken Haluk ve Meltem'de bu tartışmadan nasiplerini alırlar.

Çocuklar Duymasın Yeni Bölüm Özeti 12 Eylül Çarşamba

Simay çok sevdiği sevgilisi Havuç'u kurtarabilmek için mükemmel bir plan hazırlar. Bu planda en büyük destekçisi yardımcısı ise Haluk olur. Havuç'a attığı bu suçlamada iyice köşeye sıkışan Arda'da boş durmaz. Arda'nın herkesten sakladığı sırrı öğrenen Havuç ne yapacak. Arda'nın neden kendisinden nefret ettiğini anlayabilecek mi? Yeni bölümde Havuç aklanabilecek mi? Arda'nın sakladığı büyük sırrın ne olduğu herkes tarafından büyük merak konusu olur.

Çocuklar Duymasın Yeni Bölüm Özeti 5 Eylül Çarşamba

Havuç çalıştığı şirkette Arda'nın iftirasıyla şirketten zimmetine para geçirmek suretiyle göz altına alınır. Hem sevgilisinin ailesi ve annesi babası ile birlikte tanışma yemeğinde polisler tarafından göz altına alınır. Haluk ve Meltem'i çok zor günler beklemektedir.

Çocuklar Duymasın 39. Bölüm Özeti ve Konusu
Yakın bir arkadaşı Meltem'e bir kaç saatliğine köpeğini emanet eder. Arkadaşı köpeğin üzerine çok düştüğü için Meltem de bir o kadar hassas davranır. Fakat köpeği Haluk'un gezdirmesine izin veren Meltem köpeğin kaybolduğunu öğrenince zor duruma düşer. Taş Fırın Haluk köpeğin kaçırıldığını saklamaya çalışsa da bu hiç kolay olmaz ve köpeği bir türlü bulamaz.

Çocuklar Duymasın 36. Bölüm Özeti ve Konusu
Meltem yaz tatilini düşündüğü için her şey dahil beş yıldızlı bir tatil köyüne rezervasyon yaptırmıştır. Fakat Haluk'da Meltem sürpriz bir aylığına yazlık kiralamıştır. Haluk bu sürprizine Tuna'yı da katar. Fakat büyük bir sorun vardır. Meltem ve Gönül tatile çıkmak istememektedir. Haluk ve Tuna sürprizlerini nasıl yapacaklar? Gönül ve Meltem ikna olacak mı?

Çocuklar Duymasın 35. Bölüm Özeti ve Konusu
Haluk İrem'in söylediklerine daha fazla dayanamayıp söylenenlerin izinden giderek nasıl kayıtlı olduğuna bakar. Bir kişi Haluk'u Taş Kafa olarak kaydetmiş fakat o kişinin kim olduğu nasıl ortaya çıkacak? Haluk o kişiyi bulmaya çalışınca birden bire komik olaylar yaşanır. Diğer yandan Haluk sosyal medyayı aktif kullanarak özlü sözler kullanmaya başlar.
Çocuklar Duymasın 34. Bölüm Özeti ve Konusu
Tolga'nın verdiği şampuanla saçlarını yıkayan Haluk saçlarının yeni halini göstermek istemez ve bere ile dolaşmaya başlar. Başta Meltem daha sonra akrabaları olmak üzere Haluk'un saçlarındaki değişikliği oldukça merak ederler. Fakat Haluk beresini çıkarmamakta ısrarlıdır. Çevresindekilerin baskısına dayanamayan Haluk bir zaman sonra beresini çıkarır. Haluk'un yeni saçları herkeste şok etkisi yaratır. Diğer yandan tatile gitmek için yastık altına sakladığı parayı eski karısına borç olarak verir. Fakat bu durumu Gönül'den gizler.
Çocuklar Duymasın 33. Bölüm Özeti ve Konusu
Son zamanlarda çevresindeki insanlardan kır saçları ile ilgili sert sözler duyan Haluk geri dönüşü olmayan bir yola girer. Tolga'nın verdiği akılla hareket eden Haluk saçlarındaki beyazları gidermek için bir şampuan kullanır. Fakat sonuç hiç de Haluk'un beklediği gibi olmaz. Saçlarının yeni halini Meltem'den bile saklayan Haluk'un dramı yeni bölüme damga vuracak.

Çocuklar Duymasın 32. Bölüm Özeti ve Konusu
Tutku, Meltem onun gerçek yüzünü ortaya çıkardığında geri döneceğine ve intikamını alacağına söz vermişti. Tutku sözlerinin arkasına durdu ve kendisini değiştirerek bam başka bir insan olarak geri döndü. Havuç'la samimi arkadaş olan Alev olarak tekrar ailenin içine sızmayı başarır.

Çocuklar Duymasın 29. Bölüm Özeti ve Konusu
Bir zamandır kendisinden haber alınamayan Havuç sonunda ortaya çıkıyor. Havuç internetten tanıştığı kızla vakit geçirdiğini bu zamana kadar herkesten gizlemiştir. Taş fırın Haluk çok kızar ve Havuç'u eve çağırır. Kızın kim olduğu çok merak edilirken Havuz babasının dilinden nasıl kurtulacak? Müsteşar Kemal Havuz'un artık sorumluluk alması gerektiğini düşündüğü için evlenmesini ister.
Çocuklar Duymasın 28. Bölüm Özeti ve Konusu
Tutku uzun zamandır uğraştığı amacına ulaşmayı başarmıştır. Herkes Tutku'nun masum olduğunu Meltem'in ise akli dengesinde bozukluk olduğunu düşünmektedir Tutku herkesi arkasına alarak Meltem'in üzerine oynamaya devam eder. Meltem, Tutku'ya ve sevdiği herkese karşı tek başına mücadele eder. Tutku Meltem'in günlüğüne kendi ağzından kelimeler yazar. Yazılanları okuyanlar Meltem'in giderek hasta olduğunu düşünmeye başlar.